خرید فالوور و اهمیت استفاده از آن | لایکستان

اینستاگرام فضایی جذاب است که هر فردی را وسوسه به استفاده از آن می کند. امروزه شاهد به وجود آمدن پیج هایی هستیم که با استفاده از اینستاگرام به معرفی کسب و کار خود می پردازند و از این طریق درآمد های بالایی را کسب می کنند. اما برای این کار نیاز به افزایش فالوور وجود دارد که برای این کار می توانید اقدام به خرید فالوور نمایید.

 

اهمیت خرید فالوور

قبل از این که بخواهیم به خرید فالوور بپردازیم بهتر است مقدمه ای از کاربرد های اینستاگرام را بیان کنیم که در واقع بیان این موضوع بدون ارتباط با موضوع اصلی نخواهد بود. همان طور که می دانید اینستاگرام یکی از برنامه های پرطرفدار می باشد که کمتر کسی را می توان یافت که یک اکانت اختصاصی برای خود در این برنامه نداشته باشد و چه بسا بسیاری از ما چند اکانت در این فضا داریم. در واقع این برنامه برای اشتراک گذاری عکس و فیلم مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع به این وسیله می توان لحظات خاص خود را با دیگران به اشتراک گذاشت.

خرید فالوور خارجی اینستاگرام - فالوور خارجی واقعی اینستاگرام - خرید فالوور  اینستاگرام

خرید فالوور

خرید فالوور از زمانی مورد استقبال قرار گرفت که افراد با کارکرد های گسترده اینستاگرام آشنا شدند. در سال های گذشته که برای اولین بار اینستاگرام بر روی گوشی های هوشمند نصب شد همه ی کاربران آن را به عنوان یک برنامه ی سرگرم کننده شناختند. اما بعد از گذشته مدتی اینستاگرام ثابت کرد که قابلیت های بیشتری دارد. با پیشرفت هایی که در امکانات ارائه شده توسط این برنامه به وجود آمد دریچه ی دیگری برای کاربران باز شد و آن هم ورود کسب و کار ها و انواع مشاغل به این زمینه بود. استفاده از اینستاگرام به دلیل سهولت و هزینه ی پایین در حوزه کسب و کار بسیار مورد توجه قرار گرفت. با ورود کسب و کار ها به فضای اینستاگرام موضوعی به نام خرید فالوور هم مطرح شد و در واقع در این زمان بود که اهمیت خرید فالوور دو چندان شد.

همان طور که می دانید کسب و کار های مختلف برای بیشتر دیده شدن از اینستاگرام استفاده می کنند و این دیده شدن مستلزم داشتن فالوور های فراوان می باشد. به دست آوردن فالوور از روش های مختلف امکان پذیر می باشد. برای مثال می توانید با فالو کردن دیگران، اشتراک گذاری تصاویر جذاب در فضای مجازی، تگ کردن پیج خود در پیج های پرطرفدار و … تعداد بالایی از فالوور را به دست آورید اما همان طور که می دانید تمامی این روش ها زمان بر می باشند. به همین دلیل صاحبین کسب و کار تصمیم به خرید فالوور گرفته اند.

در واقع اهمیت خرید فالوور را در قدم اول می توان صرفه جویی در زمان در نظر گرفت و همان طور که می دانید این موضوع در دنیای تجارت از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که شما را از رقبای خود پیش می اندازد و در واقع می تواند به بهتر دیده شدن شما کمک کند.

خرید فالوور اینستاگرام | خرید لایک و ویو اینستاگرام | فالوور 98

پیامد های خرید فالوور

خرید فالوور چگونه به پیشرفت کسب و کار شما کمک خواهد کرد؟

شاید با مطالعه مطالب فوق این سوال برای شما پیش آمده باشد که خرید فالوور چگونه می تواند در پیشرفت کسب و کار ما کمک کند؟ در پاسخ به این سوال موارد متعددی را می توان بیان کرد. برای مثال اولین مورد که در رابطه با خرید فالوور و رابطه آن با پیشرفت کسب و کار می توان بیان کرد این است که، با افزایش فالوور میزان دیده شدن کسب و کار و کالای شما افزایش می یابد و همین موضوع می تواند در نهایت باعث افزایش فروش و جذب مشتری شود. مورد دیگر این است که وقتی فردی می خواهد از پیج شما خریدی انجام دهد با مشاهده تعداد بالای فالوور ها به نوعی اعتماد دست می یابد و در واقع با اطمینان خاطر از شما خرید می کند. به همین دلیل یکی دیگر از فواید خرید فالوور را می توان اعتماد سازی معرفی کرد.

نایس فالوور: خرید فالوور اینستاگرام 100% واقعی با تحویل فوری

خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور فیک

هنگامی که صحبت از خرید فالوور می شود منظور هر نوع فالووری نیست. در واقع هدف ما فالوور های واقعی می باشند که بتوانند با شما در تعامل باشند و فعالیت آن ها در پیج شما باعث افزایش اعتماد مشتری شود. امروزه نوعی از فالوور ها با عنوان فالوور فیک در فضای اینستاگرام وجود دارند که شاید خرید آن در ابتدای کار خوشایند و رضایت بخش باشد اما اگر به نهایت کار خود فکر کنید خواهید فهمید که نه تنها سودی برای شما نخواهد داشت بلکه اعتبار پیج شما را زیر سوال خواهد برد.

معمولا افرادی که قصد خرید فالوور را دارند با پیشنهاد هایی مبنی بر خرید فالوور های فیک با قیمت پایین رو به رو می شوند که گاهی قیمت پایین می تواند وسوسه کننده باشد. اما توصیه ما این است که اگر می خواهید از طریق تعامل بالا فروش محصول خود را بالا ببرید بهتر است به سراغ این نوع فالوور ها نروید. به خصوص با توجه به این که اینستاگرام در ماه های اخیر به توانایی شناخت فالوور های فیک رسیده است و به صورت خودکار بعد از مدتی این فالوور ها را از پیج شما حذف می کند.

نایس فالوور: خرید فالوور اینستاگرام 100% واقعی با تحویل فوری

خرید فالوور های فیک

معایب خرید فالوور های فیک

حال که در رابطه با خرید فالوور فیک صحبت کردیم لازم است به بررسی معایب خرید ایم نوع فالوور ها نیز بپردازیم. در ادامه به معرفی برخی از این موارد خواهیم پرداخت.

۱_ از بین رفتن اعتماد کاربران: همان طور که می دانید اینستاگرام فضایی مجازی است که افراد برای این که بتوانند به آن اعتماد کنند معیار های مختلفی را در نظر می گیرند. وقتی که اقدام به خرید فالوور های غیر واقعی می کنید کاربران با ورود به پیج شما متوجه عدم تناسب بین تعداد فالوور ها و تعداد لایک و کامنت ها می شوند و همین موضوع باعث می شود که اعتماد کاربران نسبت به شما کم شود. این موضوع حس ناخوشایندی را در کاربران به وجود می آورد و در واقع این ذهنیت برای کاربران به وجود می آید که شما قصد فریب آن ها را دارید و ترجیح می دهند که از پیج دیگری نیاز خود را برطرف نمایند.

۲_ افزایش هزینه: شاید در نگاه اول خرید این نوع فالوور اقتصادی به نظر آید اما باید بگوییم چنین تصوری اشتباه است. چرا که خرید این نوع فالوور ها مستلزم خرید لایک هم می باشد که همین موضوع می تواند هزینه های شما را افزایش دهد.

۳_ نرخ تبدیل صفر: هدفی که صاحبان کسب و کار از خرید فالوور دارند جذب مشتری بالا و در نهایت کسب درآمد بیشتر می باشد. در واقع صاحبان کسب و کار می خواهند که فالوور های خود را به مشتریانی ثابت تبدیل کنند که این کار در فالوور های فیک عملا صفر می باشد. فالوور فیک هیچ گونه مشتری را برای شما به همراه نخواهد داشت و در نتیجه هیچ گونه افزایش درآمدی برای شما اتفاق نخواهد افتاد. علاوه بر این نرخ بازگشت سرمایه هم در این روش وجود ندارد. چرا که شما مبلغی را برای خرید فالوور پرداخت می کنید ولی افزایش درآمدی نخواهید داشت.

۴_ از بین رفتن پیج شما توسط اینستاگرام: اخیرا الگوریتم های خاصی در اینستاگرام به وجود آمده است که دائما به بررسی صفحات کاربران می پردازند که در صورت مشاهده پیج هایی که فالوور های غیر فعال داشته باشند آن صفحه را حذف و یا بلاک می کنند. در این صورت فالوور های واقعی شما هم از بین می روند و مجبور به صرف زمان و هزینه ی بیشتری برای برگرداندن فالوور های خود خواهید بود.

خرید فالوور اینستاگرام ارزان قیمت اما ارزشمند - فالوورویو

چگونگی خرید فالوور

چند نکته برای افزایش فالوور اینستاگرام

بعد از خرید فالوور نکته ی مهمی که وجود دارد این است که چگونه این فالوور ها را نگه داریم و در واقع چگونه به افزایش فالوور بپردازیم. خرید فالوور تنها قدم ساده ای است که با پرداخت مبلغی در کوتاه ترین زمان امکان پذیر می باشد. اما اگر می خواهید که این فالوور ها ماندگاری داشته باشند بهتر است به چند نکته توجه داشته باشید.

۱_ تولید محتوای با کیفیت: فرقی ندارد که شما در چه حوزه ای مشغول به فعالیت می باشید نکته ای که اهمیت دارد باکیفیت بودن محتوای تولیدی شما می باشد. برای این کار تنها کافی است به یاد داشته باشید که گفته های دیگران را تکرار نکنید و ایده های ناب و جدیدی را برای افزایش کیفیت کار خود مورد استفاده قرار دهید. از کار های گرافیکی با طرح و رنگ های خاص استفاده کنید تا جذب بالای مشتری را تجربه کنید.

۲_ تعامل بالا با فالوور: بعد از خرید فالوور لازم است که با فالوور های خود تعامل داشته باشید. هر چقدر که تعامل شما با فالوور ها بیشتر باشد به همان میزان هم بازخورد دریافت خواهید کرد که همین موضوع می تواند باعث افزایش فروش و درآمد شما شود. برای مثال اگر فالوور ها برای شما کامنت بگذارند و یا در دایرکت سوالی را از شما بپرسند و شما نسبت به این موارد بی توجه باشید، قطعا توفیقی در کسب و کار خود به دست نخواهید آورد.

۳_ گذاشتن استوری: معمولا استوری ها بیشتر از پست ها مورد توجه کاربران قرار می گیرند چرا که امکانات متعددی مانند نظرسنجی، شمارش معکوس و نتیجه گیری در آن وجود دارد و شما به راحتی با استفاده از این روش ها می توانید به تعامل با فالوور های خود بپردازید.

۴_ استفاده از هشتگ های مرتبط: بعد از خرید فالوور اگر می خواهید که فالوور های خود را حفظ کرده و آن ها را افزایش دهید لازم است از هشتگ های مرتبط برای جذب بالای فالوور استفاده کنید. هشتگ، شما را به افراد دیگر معرفی می کند و به این ترتیب هر چه سریع تر می توانید به جذب مشتری بپردازید.

خرید فالوور اینستاگرام و واقعیت های پنهان آن!- اخبار سازمان‌ها و شرکت‌ها -  اخبار بازار تسنیم | Tasnim

افزایش مشتری با خرید فالوور

 


برچسب ها: