چگونگی خرید لایک | لایکستان

برای بسیاری از ما پیش آمده است که وقتی وارد اکسپلور اینستاگرام خود می شویم از پستی خوشمان آمده باشد و آن را لایک کنیم. در واقع این موضوع تعامل ما با آن پیج را نشان می دهد. به همین دلیل گاهی برخی از پیج ها برای این که تعامل خود با دیگران را افزایش دهند اقدام به خرید لایک می کنند.


اهمیت خرید لایک

خرید لایک یکی از موضوعات مهم برای افرادی است که کسب و کار خود را به اینستاگرام منتقل کرده اند و در واقع از این راه به کسب درآمد می پردازند. همه ی ما با برنامه ی اینستاگرام آشنایی داریم و کمتر کسی را از بین خوانندگان این مطلب می توان یافت که آشنایی با عملکرد این برنامه نداشته باشد. همان طور که می دانید یکی از نشانه های تعامل کاربران با صفحات اینستاگرام لایک می باشد. در واقع لایک ها نشان دهنده ی این موضوع می باشند که چه تعداد از کاربران کار شما را دیده و پسندیده اند. با توجه به این که امروزه تعداد کسب و کار های فعال در اینستاگرام رو به افزایش است موضوع دیده شدن و لایک اهمیت دو چندان یافته است به طوری که گاهی صاحبین مشاغل برای دیده شدن کسب و کار خود اقدام به خرید لایک می نمایند.

حذف کامل گزینه لایک از اینستاگرام | آنا مگ

خرید لایک

اهمیت خرید لایک از زمان روی کار آمدن الگوریتم های جدید اینستاگرام دو چندان شده است. بر اساس این الگوریتم ها، صفحاتی در سرچ اینستاگرام شما بالا می آیند که در گذشته پست های آن ها را لایک کرده و یا برای آن ها کامنت گذاشته باشید. چنین الگوریتمی نارضایتی های بسیاری را برای صاحبان کسب و کار به وجود آورده است و در واقع کار را برای آن ها نسبت به گذشته سخت تر کرده است. به عبارت دیگر همین موضوع باعث شده است تا صاحبین کسب و کار اقدام به خرید لایک نمایند.

از سوی دیگر کسب و کار هایی که در اینستاگرام به ارائه خدمات و محصولات خود می پردازند اعتبار خود را از طریق تعداد فالوور و تعداد لایک به دست می آورند. هنگامی که فردی برای اولین بار وارد پیجی می شود در قدم اول به بررسی تعداد فالوور های آن و در قدم بعدی به بررسی تعداد لایک های آن می پردازند تا از این طریق بتواند اعتبار پیج را مورد بررسی قرار دهد. به همین دلیل می توان گفت خرید لایک، اعتبار پیج شما را افزایش داده و از این طریق تعداد مشتریان شما هم افزایش می یابند که همین موضوع منجر به افزایش درآمد شما خواهد شد.

خرید لایک اینستاگرام - اسپید فالوور

خرید لایک ارزان

خرید لایک واقعی

همان طور که گفته شد لایک هایی که زیر پست اینستاگرام دیده می شوند نشان دهنده ی میزان تعامل کاربران می باشند. اما باید توجه داشته باشید که این لایک ها واقعی باشند. امروزه بسیاری از سایت ها را در فضای مجازی مشاهده می کنیم که اقدام به فروش لایک با قیمت های پایین می کنند که در واقع این لایک ها فیک می باشند و هیچ گونه سودی برای شما نخواهند داشت. به همین دلیل لازم است که اقدام به خرید لایک واقعی نمایید. خرید این نوع لایک ها می تواند اعتبار پست شما را در اینستاگرام بالا برده و در واقع پست شما را به اکسپلور اینستاگرام می برد که همین موضوع به خودی خود باعث افزایش بازدید و جذب مشتری خواهد شد.

همان طور که گفته شد موضوع مهمی که در رابطه با خرید لایک وجود دارد واقعی بودن آن می باشد. چرا که اخیرا اینستاگرام از نوعی الگوریتم های تشخیص استفاده می کند که به کمک آن می تواند لایک های واقعی را از غیر واقعی تشخیص دهد. این الگوریتم ها به صورت مداوم تمام پست های اینستاگرام را مورد بررسی قرار می دهند و هنگامی که فیک بودن لایک های یک پست را مورد تائید قرار دهند، اینستاگرام به صورت خودکار پیج را بلاک و در برخی موارد حذف می کند. پیامد این موضوع می تواند از بین رفتن فالوور ها و لایک های واقعی شما باشد که در این صورت زمان و هزینه ی زیادی را از دست خواهید داد و قطعا سود دهی کسب و کار شما را دچار اختلال می کند. همچنین از بین رفتن صفحه ی شما می تواند اعتبار شما را در بین کاربران زیر سوال ببرد که این موضوع پیامد های خوشایندی نخواهد داشت.

خرید لایک خارجی ارزان همراه با تحویل فوری - فالوور ارزان

افزایش تعامل با خرید لایک

خرید لایک چه تاثیری بر درآمد شما خواهد داشت؟

مسلما یکی از سوال هایی که در رابطه با خرید لایک اینستاگرام وجود دارد این است که این موضوع چه تاثیری بر درآمد شما خواهد گذاشت؟ پاسخ به این سوال را می توان از دو جنبه مختلف مورد بررسی قرار داد:

۱_ افزایش محبوبیت در الگوریتم های اینستاگرام: خرید لایک واقعی باعث می شود پست شما در اینستاگرام ارتقا یابد. این لایک ها به این گونه عمل می کنند که در هر دقیقه چند لایک بر زیر پست شما قرار می گیرد و در واقع لایک ها به یکباره زیر پست شما دیده نخواهند شد. به این ترتیب خطر مسدود شدن و یا حذف پیج برای شما وجود نخواهد داشت. به عبارت دیگر طبیعی جلوه دادن دریافت لایک ها الگوریتم های اینستاگرام را به اشتباه می اندازد و الگوریتم ها با تشخیص دادن واقعی بودن لایک های شما پستتان را ارتقا داده و به صفحه ی اکسپلور هدایت می کنند که در این صورت بازدید پستتان افزایش خواهد یافت.

۲_ افزایش بازدید از پست های قدیمی: زمانی که خرید لایک واقعی باعث ارتقای پست شما شده و پست در اکسپلور به نمایش درآید افراد جدیدی وارد پیج شما خواهند شد. فالوور های جدید با ورود به پیج شما ناخودآگاه ترغیب به مشاهده پست های قدیمی می شوند و به این ترتیب میزان بازدید پست های قدیمی شما نیز افزایش خواهد یافت.

خرید لایک ایرانی :: افزایش فالوور فوری

خرید لایک اینستاگرام

چند نکته مهم برای خرید لایک

خرید لایک از آن جهت که می تواند باعث جذب مشتری و افزایش درآمد شود از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین این موضوع از آن جهت که گاهی منجر به از بین رفتن پیج کاری شما می شود نیز حائز اهمیت می باشد. به همین دلیل لازم است در خرید آن به یک سری نکات توجه ویژه داشته باشید. در ادامه به برخی از نکات مهم برای خرید لایک اشاره خواهیم کرد.

۱_ نرخ مشارکت: هدف اصلی از خرید لایک افزایش نرخ مشارکت می باشد. در واقع وظیفه ای که لایک برای ما ایفا خواهد کرد افزایش تعاملات می باشد. این پارامتر برای هر گونه پستی که در اینستاگرام منتشر شود قابل محاسبه می باشد. فرمول کلی به این صورت است که هر چه فالوور های یک پیج بیشتر ولی تعداد لایک ها پایین باشد، حاصل این نرخ کمتر خواهد شد. اینستاگرام با همین فرمول ساده می تواند متوجه واقعی و یا غیر واقعی بودن لایک ها می شود. بنابراین در خرید لایک سعی کنید توازن را رعایت کنید.

۲_ فعالیت در اینستاگرام: همان طور که می دانید تعداد کاربران اینستاگرام در حال افزایش می باشد و با توجه به این که اینستاگرام زمینه های مناسب را برای کسب درآمد به وجود آورده است ترجیح می دهد از فعالیت های واقعی پشتیبانی نماید. به همین دلیل بهتر است که طبق میل این برنامه عمل کنید و فعالیت های خود را به صورت واقعی ادامه دهید. یکی از این فعالیت ها، خرید لایک واقعی می باشد.

۳_ تجارت واقعی: اگر واقعا هدف شما از ایجاد کسب و کار در اینستاگرام کسب درآمد می باشد بهتر است با فالوور های خود صادق باشید. فالوور های شما اگر با یک پست با تعداد لایک پایین رو به رو شوند بهتر از این است که با یک پست با هزاران لایک غیر واقعی رو به رو باشند. مطمئن باشید که اگر به صورت صادقانه پست های جذاب خود را در اختیار فالوور های خود قرار دهید درکمترین زمان می توانید شاهد پیشرفت تجارت خود باشید.

محبوب ترین ها | اینستاوند | مرجع خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک و ویو  اینستاگرام

چگونگی خرید لایک

با توجه به موارد فوق باید گفته که خرید لایک اینستاگرام به عنوان یکی از ترفند های اینستاگرام شناخته می شود. بنابراین اگر می خواهید که اقدام به خرید آن نمایید بهتر است تمام این نکات را مورد بررسی قرار داده و اقدام به خریدی هوشمندانه داشته باشید.

چگونه خرید لایک را با اطمینان انجام دهیم؟

با توجه به این که امروزه تبلیغاتی که در حوزه خرید لایک وجود دارد بسیار زیاد است گاهی خریداران آن دچار سردرگمی می شوند و مشکلات زیادی برای آن ها به وجود می آید. معمولا چنین افرادی به این سوال می اندیشند که چگونه خریدی مطمئن انجام دهند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: با توجه به این که کار فروش لایک در سایت ها و پیج های اینترنتی انجام می شود در قدم اول باید به بررسی اعتبار پیج بپردازید. برای این کار می توانید به بخش نظرات سایت ها مراجعه کرده و نظرات افرادی که از خدمات این سایت ها استفاده کرده اند بهره بگیرید.

روش دیگر برای اطمینان از اعتبار این نوع سایت ها مشورت با افرادی است که قبل از شما اقدام به خرید لایک از آن ها کرده اند. اگر در اطرافیان خود فردی را می شناسید که قبلا از چنین سایت هایی خرید داشته است حتما با او مشورت کنید تا از کیفیت کار مطمئن شوید. این نکته را هم در نظر بگیرید که ممکن است گاهی قیمت های پایین شما را به اشتباه بیندازد و به واسطه ی این که هزینه ی پایین تری پرداخت خواهید کرد وارد سایت هایی شوید که خرید از آن ها سرانجام خوبی نخواهد داشت. پس به یاد داشته باشید که کیفیت را فدای هزینه ها نکنید. بنابراین قبل از خرید لایک از سایت های

اینترنتی تمام این موارد را مورد ارزیابی قرار دهید.

خرید لایک اینستاگرام , خرید لایک ارزان , خرید لایک ایرانی , پنل افزایش لایک

خرید لایک اینستاگرام و کاربرد آن

 


برچسب ها: