کاربرد لایک در اینستاگرام | لایکستان

امروزه واژه ی لایک را در موقعیت های مختلفی می شنویم که یکی از این موقعیت ها در رابطه با پست های اینستاگرامی می باشد. به دلیل اهمیتی که این موضوع در اینستاگرام یافته است در این مطلب سعی داریم شما را به آشنایی کاملی در رابطه با آن برسانیم.

لایک چیست؟

با توجه به این که اینستاگرام یک برنامه به زبان انگلیسی است می توان انتظار داشت که اصطلاحات به کار برده شده در آن هم به زبان انگلیسی باشد. یکی از این اصطلاحات که همه ی ما با آن آشنایی داریم و روزانه حتی در مکالمات معمول خود چندین بار از آن استفاده می کنیم لایک می باشد. like در معنای لغوی به معنای دوست داشتن می باشد. بنابراین وقتی می گوییم که فردی در اینستاگرام پستی را لایک کرده است یعنی آن پست را دوست داشته است. در واقع با استفاده از آن می توان علاقه ی خود نسبت به آن پست را نشان داد و آن را پسندید.

البته امروزه معنا و مفهوم لایک در اینستاگرام بسیار گسترده تر از چیزی است که بیان شد. به عبارت دیگر امروزه لایک کردن پست های اینستاگرام فقط به معنای دوست داشتن پست ها و اهمیت دادن فرد به پست مورد نظر نیست و بلکه این کار به نوعی بده و بستان بین پیج های مختلف تبدیل شده است و بسیاری از افراد می گویند لایک کن تا لایک شوی. بار ها برای خودمان پیش آمده است که بدون این که به پستی علاقه داشته باشیم آن را لایک کرده ایم و علت این موضوع هم این است که نخواسته ایم به خود خواهی متهم شویم.

خرید لایک آنی اینستاگرام - خرید لایک اینستاگرام

لایک

برای لایک کردن پست های اینستاگرام کافی است که بر روی عکس یا ویدیو ی مورد نظر دو بار ضربه بزنید تا به این ترتیب قلب سفید رنگی که در زیر پست وجود دارد به رنگ قرمز در آید. همچنین با ضربه زدن بر روی قلب سفید و قرمز کردن آن می توان پست مورد نظر را لایک کرد. اگر به اشتباه دستتان بر روی قلب قرمز خورد با دوباره ضربه زدن بر روی آن می توانید قلب را دوباره به رنگ سفید در آورید، بدون این که صاحب پست از این کار مطلع شود.

برای این که بتوانید پست هایی را که اخیرا لایک کرده اید را مشاهده کنید می توانید از امکانات اینستاگرام استفاده کنید. برای این کار کافی است وارد صفحه ی پروفایل خود شده و در آن جا بر روی علامت سه خط که همان علامت تنظیمات است کلیک کنید. از این طریق وارد قسمت Account شده و در این قسمت گزینه ی Posts you have liked را انتخاب نمایید. به این ترتیب می توانید تمام پست هایی که در چند روز اخیر پسندیده اید را مشاهده نمایید.

لایک از شبکه اجتماعی معروف حذف شد | رسانه خبری اینتیتر | فناوری اطلاعات

لایک اینستاگرام

اهمیت لایک پست های اینستاگرام

ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا امروزه لایک کردن پست های اینستاگرام تا این حد مهم شده است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: با توجه به این که امروزه اینستاگرام به یک فضای مناسب برای توسعه کسب و کار های مختلف تبدیل شده است افراد سعی می کنند با دریافت لایک بیشتر اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهند تا از این طریق بتوانند به جذب مشتری بیشتر و در نهایت کسب درآمد بیشتر دست یابند.

برای مثال وقتی که فردی یک پیج کاری را فالو می کند اولین کاری که بعد از فالو کردن پیج انجام می دهد مراجعه به پست های آن پیج و بررسی لایک های آن می باشد. اگر فرد در دید اول تعداد بالایی از لایک ها را در زیر پست های آن پیج مشاهده کند ناخودآگاه به نوعی اعتماد می رسد. در این شرایط فرد با خود می گوید این تعداد بالا نشان دهنده ی رضایت مشتریان از خدمات و محصولات پیج می باشد و به این ترتیب احتمال خرید از پیج افزایش می یابد.

تاثیر لایک در اکسپلور - خبرگزاری آنا

چگونگی لایک پست های اینستاگرام

دلایل خرید لایک

امروزه در تبلیغاتی که بر روی سایت های مختلف قرار می گیرد به وفور با تبلیغات هایی رو به رو می شویم که مضمون آن ها فروش فالوور و یا فروش لایک می باشد. شاید در مواجهه با چنین تبلیغاتی با خود بگویید چه لزومی دارد که برای خرید فالوور یا لایک هزینه ای را پرداخت کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: خرید چنین مواردی برای افرادی که می خواهند از برنامه ی اینستاگرام درآمد داشته باشند و کسب و کاری در این فضا راه اندازی کرده اند، مفید بوده و در واقع برای پیج های شخصی عملا کاربردی ندارد.

آیا خرید لایک اینستاگرام اشتباه است؟

خرید لایک

معمولا افرادی که کسب و کار های خود را به فضای اینستاگرام منتقل کرده اند بنا بر دلایل متعددی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد نیاز به لایک بالا دارند. اما برای این که بتوان از تعداد بالای آن بهره برد لازم است که تعداد فالوور های بالایی داشت. برخی از افراد بدون داشتن اطلاعات کافی در این حوزه اقدام به خرید لایک بدون خرید فالوور می نمایند که عملا این نوع خرید نه تنها سویی برای شما نخواهد داشت بلکه اعتبار شما را هم زیر سوال خواهد برد.

در واقع هنگامی که فردی به عنوان فالوور جدید وارد صفحه ی شما می شود به بررسی دو موضوع تعداد فالوور های شما و تعداد لایک های پست های ما و همخوانی این دو موضوع می پردازد. هنگامی که چنین شخصی می بیند که تعداد فالوور های شما با تعداد لایک ها همخوانی ندارد به اعتبار پیج شما شک خواهد کرد. بنابراین اگر قصد خرید لایک را دارید در قدم اول باید اقدام به خرید فالوور نمایید و در واقع در ابتدای کار باید تعداد فالوور های خود را افزایش دهید.

خرید لایک اینستاگرام ارزان همراه با کیفیت درجه یک و تحویل سریع | دیجی ممبر

انواع لایک

در واقع علت خرید لایک را می توان این گونه توضیح داد که مخاطب با دیدن بازدید های بالا در پیج شما به کیفیت بالای پیج پی خواهد برد. علاوه بر موضوع بیان شده یکی دیگر از دلایل این نوع خرید را می توان این گونه توضیح داد که معمولا اینستاگرام پست هایی را در قسمت اکسپلور به نمایش می گذارد که، میزان تعامل در آن ها بالا باشد و همان طور که می دانید یکی از راه های افزایش تعامل، لایک کردن پست ها می باشد. بنابراین یکی از فواید این موضوع را می توان بالا رفتن تعامل دانست.

انواع لایک اینستاگرام

با خواندن تیتر بالا ممکن است این سوال برای شما پیش آید که مگر لایک هم دسته بندی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: با توجه به اهمیت بالایی که برای این موضوع در نظر گرفته شده است برخی از سایت ها برای فروش راحت تر لایک را در گروه های مختلف دسته بندی کرده اند. برای آشنایی بیشتر شما به معرفی انواع آن خواهیم پرداخت.

۱_ لایک واقعی یا غیر واقعی: تفاتی که بین این دو گزینه وجود دارد در نوع فعالیت و مشارکت آن ها مشخص می شود. همان طور که می دانید کاربران واقعی افرادی هستند که دارای نام، پروفایل، عکس و … واقعی می باشند و به صورت حقیقی در اینستاگرام به فعالیت می پردازند و این در حالی است که کاربران غیر واقعی هیچ یک از این مشخصات را ندارند. حال این که چرا باید از نوع واقعی آن استفاده کرد را می توان این گونه توضیح داد که، اینستاگرام به تازگی به نوع تکنولوژی دست یافته است که کاربران فعال را از غیر فعال تشخیص می دهد و در صورتی که با کاربران غیر فعال رو به رو شود آن ها را از اینستاگرام به صورت خودکار حذف می کند.

هنگامی که تعداد بالایی از لایک بر زیر پست های شما به نمایش در می آید اینستاگرام به بررسی هر یک از آن ها می پردازد. در این بررسی ها لایک هایی که مربوط به هیچ یک از صفحات اینستاگرام تعلق نداشته باشد اینستاگرام آن را در گروه لایک های فیک و یا غیر واقعی دسته بندی می کند و بلافاصله آن را از زیر پست شما و یا هر پست دیگری حذف خواهد کرد. به این ترتیب هنگامی که از لایک اینستاگرام فیک استفاده می کنید بعد از مدتی شاهد این موضوع خواهید بود که به خودی خود تعدادی از آن ها از زیر پست شما حذف شده است.

خدمات فالوور لایک واقعی ایرانی بازدید ویو کامنت اینستاگرام تلگرام | لایک  واقعی ایرانی 10 پست آخر (هر پست 300 لایک)

فروش لایک

۲_ لایک ایرانی و غیر ایرانی: امروزه تمام کاربران اینستاگرام به تمام موضوعات این حوزه احاطه کامل دارند و به صورت هوشمندانه عمل می کنند. برای مثال هنگامی که فردی وارد یک پیج ایرانی می شود و می خواهد به بررسی پست ها و لایک های آن بپردازد اولین نکته ای که مورد بررسی قرار می دهد این است که این تعداد تا چه اندازه واقعی می باشند. برای واقعی بودن می توان به این موضوع پرداخت که چند درصد از فالوور های آن ایرانی می باشند. اگر در این بررسی ها مشخص شود که تعداد بالایی از لایک ها خارجی می باشند می توان به این نتیجه رسید که این پیج پشتوانه ی واقعی ندارد و در واقع نمی توان به آن اعتماد چندانی داست. بنابراین در خرید انواع لایک اینستاگرام توجه داشته باشید که از نوع ایرانی و واقعی آن استفاده کنید.

شناخت این موارد می تواند در موفقیت بیشتر شما و کسب و کارتان تاثیرگذار باشد و همواره این فرمول ساده را در نظر داشته باشید که هر چه میزان لایک واقعی تر باشد مسیر موفقیت و کسب درآمد شما هموارتر خواهد بود. بنابراین اگر هدف اصلی شما از راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام کسب درآمد می باشد این نکته را در نظر داشته باشید تا از این طریق بتوانید در دو مولفه ی زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

 


برچسب ها: